Mosmoda Sitesine Ne oldu

Mosmoda.com sitede son 1 yıldır yoğun şikayet var. Mosmoda şikayet nedenleri ise ürünün müşteriye ulaşmaması, yapılan iadelerde paranın geri ödenmemesi yer alıyor.

Site iletişim bilgilerine bakacak olursanız veya araştırma yapacak olursanız hiç bir bilgiye ulaşamıyorsunuz. Bir eticaret sitesi neden iletişim bilgilerini gizler? Neden telefon numarası yok? Sahipleri kimdir ve nerededir?

Sitede dünyanın en ünlü ve pahalı orjinal markaların satışı yapıldığı görülüyor. Ancak Türkiye’de ender bulabileceğiniz marka ve ürünlerini bu siteden almak isteyenler büyük bir hayal kırıklığına uğramaktadır. 80 bin liraya çanta satan bir eticaret sitesinin, müşterilerine hayali ticaretten nasıl bir haksız kazanç sağladığını siz düşünün.

Sitemize yapılan Mosmoda şikayet ve yardım çağrılarına karşı yazdığımız bu makalede tüketicilerin mutlaka dikkatli olmaları ve bu tip sitelere rağbet etmemelerini öneriyoruz ve şiddetle uyarıyoruz.

Paranızı iade alamıyor ve site yönetici ve sahiplerine ulaşamıyorsanız Türk yargı sistemi size mutlaka çözüm bulacaktır. Yapmanız gerekenler öncelikle Tüketici hakem Heyetine kimlik, sipariş numaranız ve sipariş ekran görüntüsünü vermeniz gerekmektedir.

Mosmoda dolandırıcılık olarak bir düşünceniz var ise, iletişim bilgileri yok, telefon numarası yok, yazdığınız maillere cevap gelmiyor veya standart cevaplar geliyorsa, bulunduğunuz bölgenizdeki savcılığına ücretsiz olarak dilekçe yazarak firma ve sahipleri hakkında yasal işlem başlatabilir, hatta tazminat dahi kazanabilirsiniz.

Mosmoda hakkında başınıza gelen tüm mağduriyetleri sitemize yorum olarak yazabilirsiniz.

Güvenli alışverişler dileriz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Çağla dedi ki:

    Aynı zamanda mosmoda sahte üründe gönderiyor. Almış olduğum Gucci ayakkabının sokak versiyonu gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir