Neden Moda Selvim?

modanisa

İnternetten alış veriş yapmak son zamanlarda hızla yayılan ve keyif veren bir hobi halini aldı. Avantajlarından bahis edilecek olursa insanlar internet alışverişini tercih etmekte son derece haklı. İlk olarak ihtiyacınız olan ürün bir tık kadar yakınınızda. Oturduğunuz yerden almış oluyorsunuz. Sizleri mağaza gezmekten, kasa kuyrukları beklemekten, kabin zorluğunu çekmekten ve çanta taşımaktan kurtaran sihirli bir dünya adeta. Üstelik İnternet alışverişinde indirimleri takip etmenize gerek kalamıyor her türlü indirim ve kampanya gerek sms gerekse mail yoluyla sizlere bildiriliyor.

 

Ülkemizde henüz yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan internet üzerinden alışveriş, beraberinde internet üzerinden dolandırıcılığı da getirmiş bulunmakta. O yüzden alış veriş yapacağınız siteleri özenle seçmeli, güvenilir olanları tercih etmelisiniz. Alış veriş yaptığınız sitelerle kart bilgilerinizi telefon numarası ve adres gibi özel bilgilerinizi paylaştığınızı unutmayın.

 

Neden MODA SELVİM?

 

Modanisa isminden de anlaşılacağı üzere kadın Moda’sı anlamına geliyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.  Her ne kadar muhafazakâr bayanlara hitap eden bir önceliği olsa da aslında bütün bayanların kullanabileceği ürünlerde mevcuttur. Ürünler son derece kaliteli ve Moda’ya uygun. Bütün mevsimlerde giyebileceğiniz yazlık ve kışlık ürünleri sizin için kombinlemiş olarak sergilemekte.

 

Diğer Tesettür mağazalarına kıyasla fiyatlar gayet makul. Kartlarınıza uygun taksit seçeneklerinin olmasında Moda Selvimden alış veriş yapmayı cazip hale getiriyor. Tarzınıza uygun Kap, ferace, tunik, elbise, abiye şal ve buna benzer binlerce ürün seçeneği ile son derecede kaliteli bir hizmet vermekte. Üstelik kilo problemi olan bayanlar için de büyük beden seçenekleri mevcuttur. Beden ölçüsü tabloları, fiyat karşılaştırma seçenekleri, seri sonu kampanayalar ile tüketici memnuiyeti için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

 

Modanisa internet alışverişinin dez avantajlarından biri olan acaba kaç günde elime ulaşır? Sorununu da ortadan kaldıran bir ekiple size gerçekten en hızlı şekilde ürününüzü ulaştırmaktadır. Alışverişinizi yaptığınız gün kargoya verilen ürün en az 3 iş günü içerisinde elinizde oluyor. Başka bir soru işaretine şudur genellikle, ya bedenime uygun olmaz ise ne yapmalıyım? Moda Selvim buna da son derece basit bir çözüm getirmiş. Etiketini koparmadığınız ürünü tekrar aynı paket ile size gönderilen kargo şirketine kargo ücreti karşıdan ödemeli olarak iade etmeniz yeterli. Güvenilir ve keyifli alışveriş dileği ile Mutlu kalın.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir