Parlak Ve Canlı Renkler İçin Tercihiniz Saten Kravat

İş hayatında ve günlük yaşamda, erkeklerin takım elbiselerinin vazgeçilmez aksesuarları ebetteki kravatlardır. Kravat, özenle seçilmiş şık bir takım elbiseyi öne çıkarabilmenin yanında, giyinilen kıyafeti bütünleyici önemli bir aksesuardır. Özellikle erkeklerin dolabında bulunması gereken tek renk kravatların birçoğu fiyat bakımından da uygun olması nedeniyle saten kumaşlardan seçilmiştir. Saten kumaş kravatlar geniş, dar, düz kesim olarak imal edilmektedir. Saten kumaş kravat tercihlerinde tek renk kumaştan olması özellikle seçilmekte olup takım elbiseyi öne çıkarmada etkili bir aksesuardır.

Erkekler için bu yılın modası düz ve kaliteli saten kumaştan üretilmiş klasik kesim kravatlardır. Saten kravat oldukça şık ve göz alıcı parlaklıkta bir görünüme sahiptir. Kişiye özel kravat üretimi yapan firmalar özellikle fotoğraf baskıları için saten kumaşları tercih etmektedir. Tek renk saten kumaş üzerine yapılan kişiye özel baskılı kravatlar bir çok erkek tarafından özel kullanım için tercih edilmektedir.

Saten kumaş teknik açıdan taneli, üz ve çok parlak yüzeye sahip ipek ve pamuk karışımından üretilmektedir. Saten kumaştan imal edilmiş tek renk 7 cm genişliğinde olan kravatlar en çok tercih edilen kravatlar arasında yer almakla beraber oldukça şık ve hoş bir görünüme sahiptir.

Günümüzde, dünya genelinde en çok tercih edilen saten kravat türü olduğundan en fazla üretimi yapılan kravatta saten kravattır. Saten kravat kumaş özelliğinden dolayı geniş renk ve model seçme imkânı yaratmaktadır. Pamuk ve ipek karışımı saten kravatlar düz ve desensiz takım elbise ve gömlek üzerine farklı renk seçenekleriyle tercih edilebilmektedir. Saten ve ipek kumaştan üretilmiş kravatlar faklı kumaştan yapılmış kravatlara göre tamamen değişik görüntü sergilemektedir.

Saf ipek ve saten kravat türleri parlak ve göz alıcı renkleri nedeniyle ön plana çıkmaktadır. Saten kumaşın özelliğinden dolayı saten kravatlarda, ipek kravatlar kadar parlak ve hoş görüntüye sahiptirler. Kravatlarda pamuk katkılı saten tercih edilerek üretim yapılır.  Saten kravat diğer kumaşlara göre daha eşsiz ve hoş görünüm sağlar ve daha canlı parlak renklerden oluşur. Saten kravatlar farklı stil ve desenlerde rahatlıkla kullanılabilir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir