Pierre Cardin Renkli Çizgili İpek Eşarp Özelikleri

 

            Tesettürlü giyim tarzını benimsemiş kapalı bayanlar çeşitli tasarımlar ile başlarını örtmektedirler. Başörtüsü; dış etkilerden korunmak veya bazı hassasiyetlerden dolayı başın bir kısmını veya hepsini kapatan çeşitli kumaşlardan yapılmış örtünün genel adıdır. Çeşitli baş örtme kumaş cinsi ve kesimleri bulunmaktadır.

 

En çok kullanılan ürünler eşarp ve şal ürünleridir. Eşarp; baş ve boyun kısmını örtmekte kullanılan çeşitli kumaşlardan yapılan kadın giysisidir. Günümüz tesettür modasında eşarplar çok çeşitli kumaşlardan yapılmıştır. Bu kumaşlardan en fazla tercih edileni ipektir. İpek kumaştan yapılmış en iyi eşarp türleri Pierre Cardin eşarp ürün tasarımlarıdır. Bu marka eşarplar aynı kaliteye sahip çok çeşitli desenlerde üretimi yapılmıştır. Bu desen ve renk seçenekleri giyilecek elbise, ayakkabı, çanta, manto ve pantolon tercihine göre değişmektedir. Pierre Cardin eşarp çizgili deseni en çok tercih edilen modellerden biridir. Ürün modern tasarımı ile dikkat çekmektedir.

 

Çizgili Desene Sahip Çizgili Eşarp

 

Pierre cardin markası eşarpları ürünleri 0 ipek kumaştan üretilmiştir. Marka senelerden beri ipek eşarp modasının temsilcisi durumundadır. Çok sayıda yeni desen ve model her yıl müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Bazı modeller ise senelerdir beğenilen klasik desenlerden oluşmaktadır. Son yıllarda tesettürlü bayanlar tarafından en çok tercih edilen modellerden biri çizgili tasarıma sahip modeldir. Eşarp saf ipek kumaştan yapılmış olup çok sayıda renk seçenekleri mevcuttur. Ürün üzerindeki çizgilerin rengi ve fon kısmın rengi değişen ürün seçenekleri bulunmaktadır.

 

Ürünün üzerinde 6 adet boyuna çizgi vardır. Boyuna çizgileri paralel takiben çift cep yapmış boyuna çizgi daha bulunmaktadır. Çizgi desenindeki cep detayları kaplumbağa kabuğunu andırmaktadır. Bu Pierre Cardin eşarp modeline modern bir hava kazandırmıştır. Son olarak bu cepli çizgileri takip eden 7 adet dalgalanma yapmış çizgi bulunmaktadır. Bundan sonraki desen ise çok ince binlerce çizgi birikintisinden oluşturulmuştur. Pierre Cardin eşarp modelinin desenine uzaktan baktığımızda su yüzeyindeki dalga izlerinin renklendirilmiş şekli olduğu görülmektedir. Ürünün içine gizlenmiş bir doğa teması mevcuttur. Bu markanın ve temsilcilerinin doğaya ve çevreye duyarlı olduğunun ispatıdır. Eşarp modeli için giydiğiniz kıyafet rengine göre renk seçimi yaparak kullanabilirsiniz

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir