Pırlanta Tek Taş Yüzük Fiyatları Ne Kadardır?

 

            Pırlantayı sevmeyen bayan yoktur. Her bayan daha küçüklüğünden beri bir gün pırlanta tektaş yüzük takmanın hayalini kurar. Açık konuşmak gerekirse de bayanlara en çok yakışan aksesuardır pırlanta tektaş yüzük.

 

Günümüz de pırlanta da modeller oldukça çeşitlilik göstermekte. Pırlanta üçtaş, pırlanta beş taş, pırlanta tam tur yüzük ve daha birçok çeşit. Ancak pırlanta da çeşitlilik her ne kadar artarsa artsın pırlanta tektaş yüzük kadar hiç bir model ilgi görmemektedir. Pırlanta tektaş yüzük bayanların her zaman için en çok ilgi duyduğu model olmuştur.

 

Peki, bu kadar çok ilgi duyulan bu pırlanta tek taş yüzükler tek çeşit midir? Pırlanta da birçok model olması ile birlikte pırlanta tek taş yüzükte de günümüz de binlerce model bulunmaktadır. Bayanlar pırlantaya ilgi gösterdikçe her geçen gün yeni bir model ile karşılaşmak şaşırılacak bir durum değil tabi ki. Pırlanta tek taş yüzükte klasik modelin haricin de geometrik desenlere sahip tek taşlar ( kare, üçgen, beşgen vs.) bulunmaktadır. Ayrıca farklı olarak yuvarlak, çiçek desenli, su damlacıklı gibi desenler de görülmektedir. Günümüz de en çok kare modelinde ki tek taş yüzükler ilgi görüyor iken sıradan tek taş modeli de gündemden düşmüyor. Bayanlar klasik modelden vazgeçmiyor.

 

Pırlanta tek taş yüzük fiyatlarını merak edenler, pırlanta tek altın taş yüzük fiyatları ne kadardır? Düşüncesinde olanlara ise kısaca fiyatlar hakkın da bilgilendirme yapabiliriz. Tek taş yüzüğü altın olarak almaya kalkınca ortaya oldukça uygun fiyatlar çıkıyor. Ancak pırlanta tek taş yüzük söz konusu olunca aynı durum maalesef ki geçerli olmuyor. Pırlanta tek taş yüzükler de en uygun fiyatlar 1000 TL ile başlamakta pırlantanın kalitesi, boyutu ve karatına göre de trilyona kadar ulaşmaktadır.

 

Bilindiği üzere pırlantalar kaç karat ise o şekil de fiyatlandırılır. En uygun pırlanta tek taş yüzüklerin de karatı oldukça düşüktür yani pırlanta tek taşın boyutu da çok düşüktür. Tek taş altın yüzük boyuta önem veren bayanlar yüksek fiyatları şimdiden gözden çıkarmalıdır. Ancak ufak tek taşlardan hoşlanan bayanlar için fiyat çokta problem olmayacaktır. Ufak taşlı pırlantalar diğerlerine oranla daha uygun olmaktadır.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir