Senin Kokun Hangisi?

 

Hangi kokuları tercih etmeliyim?

 

Kadın ve erkekler için İtalyan esintisi olan Bvlgarinin parfüm ve deodorant setleri ile esans ve kokular uzun süre kalıcılığı ve eşsiz kokularıyla kullananlar için vazgeçilmez olacaktır. Şık tasarım şişeleriyle rahatıkla hediye de edilebilir.

 

 Bvlgari ürünleri nelerdir?

 

Aqva Ph Atlantiqve Edt erkek farfümü ile Akdeniz ferahlığı ve tazeliğini hissettireceksiniz. Bulgar omnia crystalline üst notalarda bambu, armut, orta notalarda lotus çiçeği, çin tarçını, çay, alt notalarda musk, meşe yosunu, guaiac ağacı ile kadınlara bambaşka çekicilik katmaktadır. Omnia Coral Üst notalarda bergamot, kurt üzümü, orta notalarda nilüfer, hibiskus, nar ve alt notalarda misk ve sedir ağacı ile yumuşak ve sıcaklık ile teninize yerleşecektir. Rose Essentielle Edp, gül çiçeği kokusu ile saf ve zarif bir kokudur. Yasemin zarifliği, böğürtlen meyveli notalar ve menekşe yaprakları birleşiyor. Kapanışta sandal ağacı bulunan parfüm adeta zarifliğin simgesi. Mon Jasmin Noir Edp, yasemin kokusuyla masumiyeti simgelemektedir. Tensellik dikkat çekmektedir.

 

Mon Jasmin Noir L’Elixir, üst notalarında bergamot ve portakal şekerlemesi, greyfurt çiçeği, orta notalarında sambac yasemini bulunuyor. En kalıcı hatta sedir, sandal ağacı ve paçuli notalarıyla harmanlanmış koz helvası, canlı odun/ağaç, bal amber ve altın misk. Parfüm greyfurt çiçeğinin körpe tazeliğinin içinden doğan turunç notalarını hissettiriyor. Omnia Amethyste edt, zarif ve otantik notalarla taze genç ve dikkat çeken özelliktedir. Sıcaklık ve saflık içerir ve tensellik kadınsı haliyle ortaya çıkar.

 

Bvlgari Omnia Green Jade ferahlatıcı yapıda ve ten ile mükemmel uyumlu bir parfümdür. Beyaz şakayık, armut çiçeği ve yasemin notaları ile kendinizi doğal hissetmenizi ve ferah kokmanızı sağlar. Man in black, erkekler için tasarlanan, Akdeniz esintisini içerir. Koku bağımlılık yaratır, üst notalarda baharatlı amber rom, daha sonra sümbültemer kendini ortaya çıkarıyor. Alt notalarda yoğun amber ve gayak ağacı karışımı bulunuyor. Tonka fasulyesi kokuya dayanılmazlığını veriyor.

 

Bvlgari‘nin Akdenizden gelen İtalyan esintisi içeren parfümleri tüm cilt tipleri için uygundur. İstenilen miktarda kıyafetlerde ya da cilt üzerine uygulanarak kullanılabilir. Her bir koku farklı çekiciliğiyle özenle hazırlanmıştır.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir