Şık Kaban Modelleri

 

Kış aylarının vazgeçilmez dış giyim ürünlerinden birisi şüphesiz kabandır. Kaban, soğuk, rüzgarlı ve karlı günlerde vücudun, diğer giysilerin korumakta yetersiz kaldığı olumsuz dış etkilerden korunmasını sağlar ve bu sayede hastalıklardan da korunmaya yardımcı olur. Son yıllarda üretilen değişik modellerdeki tesettür kaban örnekleri ise, hem kapalı hem de açık bayanlar için oldukça şık ve sımsıcak bir koruma sağlamaktadır.

Yeni Sezonda Tesettür Kaban Modelleri Her Kesime Uygun!

 

Tesettür giyimdeki yenilikler, etkisini kaban ve diğer kışlık giyim ürünlerinde de göstermektedir. Tesettür kaban modelleri, şık tasarımlarıyla, hem kapalı bayanlar hem de açık bayanların, soğuktan korunmak için giyebileceği ve bunun yanında şıklıklarını koruyabilecekleri birçok model içermektedir. Söz konusu modeller aşağıda tek tek açıklanmıştır.

 

  1. Çıtçıtlı ve Yakası Kürklü Model

 

Yeni sezonun kaban çeşitlerine bakıldığında, ilk göze çarpan modellerden birisinin, boydan çıtçıtlı ve yakası kürklü tesettür kaban modelidir. Bu model, tasarımındaki çıtçıtlar sayesinde, pratik ve hızlı şekilde, üstelik fermuar bozuldu sıkıntısı ile uğraşmadan giyinmeyi mümkün kılmaktadır. Bu tesettür kaban modelinin üzerindeki kürk kısmı ise, soğuk rüzgarlı havalardan korunmayı, dahası şık bir görünüm sunmayı sağlamaktadır.

 

  1. Düğme ve Kuşak Detaylı Model

 

Bu model ise, daha sade ancak bir o kadar şık olmayı seven bayanlar için idealdir. Kabanın, üzerindeki düğmeler ve kuşak detayı, hoş bir görüntü sunacaktır. Kumaşı oldukça kaliteli olan bu ürünler, kış aylarında sımsıcak bir his oluşturacaktır.

 

  1. Fermuar Sevenlere Özel Model

 

Elbette tesettür kaban modelleri içerisinde, kabanın yüzyıllardan beri gelen geleneksel detayı fermuar unutulmamıştır. Kapandığı an, vücudun soğuğa karşı tamamen savunma halinde olmasını da sağlayan fermuar detayı, kabanın vücudu tamamen sarmasına da yardımcı olacak ve dahası zayıf bir görünüm de sunacaktır. Özellikle kış aylarında kat kat giyilip normalden daha kilolu görünme kaygısı olan bayanlar için de oldukça ideal bir modeldir.

 

Birçok Çeşit ve İndirim İmkanlarıyla

 

Yukarıda bir kısmı açıklanan tesettür kaban modellerinin, çeşitli renk seçenekleri bulunmaktadır. Daha fazla çeşit görmek için ürünlere ulaşabileceğiniz buyadabu.com adresini lütfen ziyaret edin. Hergün yenilenen ürün çeşitleri ve olağanüstü indirimlerle, buyadabu.com, kış mevsimi yaklaşırken, en uygun şekilde giyim hazırlığı yapmanız için ideal adrestir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir