Tesettür Giyim Modelleri

tesettur-giyimTesettür giyim modelleri her sezon farklı tasarımlar ile tesettürlü bayanların dikkatini çekmektedir. Kış aylarına özel veya yaz aylarına özel tasarlanmış tesettür giyim modelleri herkes tarafından beğenilmekte ve ilgi görmektedir. Tesettür giyimin en çok bilindik parçaları etek, elbise, ferace, pardösü, vb. olarak sıralanabilir. Yaz ayların da etek modasında bu yıla damgasını vuran modeller bahçıvan etekler olmaktadır.

Tesettürlü bayanlar tarafından çok beğenilen ve tercih edilen bahçıvan etekler harika bir görünüm vermektedir. Kendinden desenli, düz renkli veya puantiyeli olan bahçıvan etekler ile harika kombinler oluştura bilirsiniz. Altına daha çok gömlek veya modelli badiler tercih edilmektedir. Altına giyeceğiniz badi veya gömleklerin düz renk olması kombininizin karışık olmamasını sağlayacaktır.

Altına babet veya hafif topuklu ayakkabı giyerek kombinlerinizi destekleyebilirsiniz. Sizlere farklı kombinler oluşturmanızı sağlayacak bu etekler çok şık ve zarif görünüm kazandırmaktadır. Elbise modasın da bu yıl daha çok şifon elbiseler tercih edilmektedir. Özel günler de olduğu gibi günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz elbiseler harika görünüm oluşturmaktadır.

Şifon elbiselerin üzerine kot bolero kullanımı ile elbisenizin şık görünmesini destekleyebilirsiniz. Altına babet ayakkabı giyebileceğiniz bu kombin de şal tercih etmeniz daha şık bir görünüm oluşturacaktır. Elbiseniz desenli ise düz renk bir şalı tercih etmeniz de fayda vardır. Yaz ayların da ve ilkbahar ayların da kullanımı oldukça yaygınlaşan feraceler de çok zarif tasarımlar bulunmaktadır.

Genellikle düz renkler de tercih edilen feraceler de en çok siyah ve lacivert renkler tercih edilmektedir. Çünkü siyah ve lacivert rengin modası hiç geçmemektedir. Ayrıca istediğiniz renk ile rahatlıkla kombin yapabilme kolaylığı sağlamaktadır. Kumaşın kalitesine ve kalınlığına dikkat etmeniz takdir de istediğiniz mevsim de giyebileceğiniz şık feraceler bulabilirsiniz.

Tesettür giyim modelleri arasında feracelerin altına daha çok hafif topuklu ayakkabılar giyerek harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Kış ayların da tercih edilen pardösülerde de daha çok koyu renkler tercih edilmektedir. Pardösünüze uygun eşarp veya şal ile kombininizi oluşturabilirsiniz. Alacağınız pardösülerin kumaş kalitesine dikkat ederek pardösünüzü seçebilir ve istediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir