Tesettür Giyimin Zengin Kombinasyonları Bayanları Şaşırtıyor

 

Moda sektörü tarihten bugüne kadar tüm bayanlar tarafından takip ediliyor. Her sene çıkan tasarımlar sayesinde bayanlar kendine özgü bir stil oluşturabiliyor. Özellikle son birkaç yıldır tesettür modası da değişmeye ve hızlı bir şekilde gelişmeye başladı. Bu sayede tesettür giyim ürünlerinde farklı esintiler ve modern çizgiler görmek mümkün hale geldi. Farklı çizgi ve esintiler sayesinde her yaş gurubundaki tesettürlü bayanlar, stiline uygun kıyafetler ile çok şık kombinler oluşturabiliyor.

 Feracelerin Geldiği Son Nokta Bayanları Şaşırtıyor

 

Yeni sezon ferace modelleri her bir detayı ve şık görünümleri ile bayanların gözünü dolduruyor. Tasarımlarda kullanılan ayrıntı ve çizgiler feracelerin zarif görünümlerinin ortaya çıkmasını sağlıyor. Fakat çoğu bayanlar çok fazla ayrıntı kullanılan modeller yerine, daha sade fakat bir o kadar da kullanışlı modellerden yana oluyorlar. Bunun neden ise feraceler dış giyim ürünü olarak kullanıldığı ve tesettür giyimde abartıdan uzak olduğudur. Neredeyse her tarza uyum sağlayan ferace modelleri hem şık hem de görülmeye değer tasarımlara sahip tarzda. Moda trendi seçeneklerinde bazı değişimler yansıtılıyor. Buna örnek olarak; kesimi itibari ile farklılık gösteren modeller geniş renk yelpazesi ile hazırlanıyor. Özellikle asimetrik ve hareketli kesimler feracelere yakışıyor. Çoğu modelde kemer detayını görmek mümkün olduğu gibi düğme, cepler ve yaka detayları da feracelere renk katıyor.

 

Açıkçası tarihten bu yana feraceler, özellikle tesettür giyimde en çok sevilen ve ilgi gören parçadır. Bunun sebebi ise bol ve uzun olduğu ve tesettüre uygun olduğudur. Tesettürlü bayanlar feraceler ile gün içerisinde kendilerini ok rahat hissediyor. Günümüzün ilerleyen modası bu parçalara çeşitli detay ve çizgiler verip, daha modern tasarımlara dönüştürerek, bayanları rahatlığın yanına şıklığı da kazandırdı.

 Tunik Modelleri Bambaşka Tasarımlara Sahip

 

Tesettür giyim ürünle her yaşa uygun ürün seçenekleri ile üretilmektedir. Özellikler genç kesim modayı yakından takip ederek, birbirinden şık parçalar ile trend kombinler yaratabiliyor. Çok kullanışlı ve şık olan giyim seçeneklerin en başında tunik modelleri geliyor. Özellikle bu sezon için tasarlanan tunikler, birbirinden farklı tasarımlar ile tesettür modasına renk katıyor. Sonbahar- kış kreasyonlarında koyu renklerin yeri tartışılmazken, ilkbahar-yaz kreasyonları içinde mat renkler oldukça ön planda yer alıyor. Pembe, krem, pudra ve bebe mavisi tunik modelleri ilkbahar-yaz kreasyonlarında görebileceğiniz seçeneklerdir.

 

Tunikler özellikle tesettürlü bayanların dolabında olması gereken parçalardan biridir. Kullanışlı ve konforlu olan tunik modeller ile çok farklı kombinler yaratılabilir. Günlük yaşantılarında rahatlığını önemseyen, fakat şıklığından da taviz vermek istemeyenler için tunikler avantajlı giyim parçaları grubundandır. Özellikle çiçek desenli tunik modellerinin keyifli kullanımının yanı sıra kombin edilmesi de bir o kadar kolaydır. Bu sezonda tunikten vazgeçemeyen bayanlar birbirinden renkli ve şık tasarımlı tunik modelleri ile farklı kombiler yaratarak, çevresine tarzlarını yansıtabilecekler. Kot gömlek tuniklerde bu sezonun moda trendleri arasında yer alıyor. Farklı bir hava yaratmak için şık bir tunik yeterlidir.

 

Tesettürlü her yaş bayanların şıklık yarışında rekabete yer vermeyen mükemmel ötesi tasarımlar özellikle tesettür giyim modasına farklı ve eşsiz özellikleri ile anlam katıyor. Soft ya da sade görünmek isteyen tesettürlü bayanlar için, son dönemlerde asaleti temsil eden tesettür giyim ürünleri birbirinden farklı estetik dokunuşlara yer vererek, şıklığı yansıtıyor. Mağazalarda ve E-ticaret sitelerinde tesettür giyim ürünleri adına merak edilen her bir parçayı uygun fiyata bulabilmek çok kolay hale geldi. Arzu edilen her rengi kıyafeti her tonda bulabilmek mümkün iken, beğenilen modelleri ile farklı kombinler yaratılabiliyor. Gerek kombinasyon olsun, gerekse de tek parça olsun, uygun fiyatlar ile beğenilen tesettür giyim ürünlerine ulaşılmaz kılmak yerine satın almak daha kolay hale geldi.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir