Twill Eşarp Nedir? Nereden Satın Alabilirsiniz?

 

Eşarp seçimi yaparken en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de ipek eşarbın twill mi yoksa sura mı olduğuna karar vermiş olmaktır. İpek eşarp değip geçmeyin. Eğer parlak ve kaygan bir yapısı varsa sura; daha çok sert ve mat bir duruşu varsa twill ipek eşarp şeklinde adlandırılır. İster sura ister twill olsun her ikisi de yüzde yüz ipektir. Twill sözcüğü ingilizce “kabartma fitilli kumaş” anlamına gelmektedir. Bu kumaşın ham maddesi ipektir. Twill ipek eşarp tok yapısı, hacimli duruşu ve oldukça kolay şekil almasından dolayı oldukça tercih edilir. Ancak markadan markaya twill eşarp modellerin incelik ya da kalınlıkları değişebilir.

 

           Twill ipek eşarp diğer ipek eşarplara göre daha genç daha dinamik bir tarz ortaya koyar. Aynı zamanda kolay bağlanabildiği için daha pratiktir. Özellikle genç başörtülü bayanlar arasında çok tercih edilir. Birçok ünlü markanın twill ipek eşarp modelleri tesettür mağazalarında kolaylıkla bulunabilir. Bunların içinde Silk Home ipek twill eşarp ve Levidor markalarının tasarımları beklentilerin çok üzerinde özel bir koleksiyondur. Yüzde yüz ipek, su ve leke tutmayan, içinde kanserojen madde olabilecek hiçbir kimyasalın bulunmadığı, rahatlıkla cildinizle temas edebilecek Twill ipek eşarp modelleri oldukça etkileyicidir. Çiçekli desenler, etnik ya da geometrik desenler, objeli desenler, ya da abstrak desenlerden beğeninize en uygun olanı edinebilirsiniz. Twill eşarp kullanmanın rahatlığını ve şıklığını yaşamak isteyen herkes Levidor ya da Silk Home markalı ipek eşarplardan birisini edilerek kalitenin keyfini sürebilir.

Sizler için özenle hazırlanmış son moda renkler ve şekillerle dizayn edilmiş twill ipek eşarplar silkhome, levidor ve altın eşarp markalarını www.veneziawear.com sitesinden kolayca satın alınabilir.

 

79.90 TL’den başlayan fiyatlarla 2017 ilkbahar yaz dönemi twill ipek eşarp modelleri arasından stilinize en uygun renk ve modelde olanı kolayca alabilirsiniz. Altinesarp.com adresinde site içi arama motoruyla istediğiniz marka twill İpek eşarbı rahatlıkla bulur, renk, desen ve fiyat açısından beğendiğiniz eşarpları kolayca karşılaştırır ve bedava kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. İnternetten alışveriş yaparken özellikle beğendiğiniz ipek eşarbın twill mi yoksa sura mı olduğuna dikkat etmemiz gerekir. Her ikisi de ipek olsa da duruş tarzları ve modelleri, desenleri yansıtma şekilleri farklıdır. Online mağazalarda birbirinden güzel twill ipek eşarplarla bu ilkbahar yaz mevsiminde çok şık görüneceksiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir