Vazgeçemediğim Marka Tommy Hilfiger

tommy 3

Tommy Hilfiger 2015 Sonbahar sezon defilesini geçtiğimiz günlerde yaptı. Bir Amerikan Aşk Hikayesi adı altında yapılan defilede altmışların sonu yetmişlerin başındaki  ikonik stilleri bir şampiyonluk gününün müthiş enerjisiyle buluşturuyor. Marka 30 yıllık öyküsünü günümüze aktarırken Amerikan sporunun öğelerinin sportif özelliklerini şık ve günlük hayatımıza entegre edilmiş bir biçimde karşımıza çıkardı.

tommy 1

 

Benim de en fazla alışveriş yaptığım markadır Tommy Hilfiger. Kullanışlı ve rahat bir stili var. Bu da benim en çok hoşuma giden yanı. Ben öyle ayakta sıkıntı veren ayakkabılarla gösteriş uğruna dolaşabilen bir insan değilim. Rahat bir kıyafet ve ayakkabı tarzında olduğum için Tommy Hilfiger benim için mükemmel bir marka. Her türlü topuklu ayakkabılarını aldım. Hepsinden de çok memnun kaldım. Sandaletleri zaten ayakta yok gibi. Çantalarını istediğiniz kadar hor kullanın. Hiçbir şey olmuyor kolay kolay.

tommy 7tommy 6  tommy 5

 

Kıyafet seçiminde daha çok klasikçiyim. Genelde elbiseleri benim zevkime uymuyor. Ama klasik kesim ve işte de giyebileceğim tarz kumaş elbiselerini beğeniyorum. Gömlekleri, pantolanları ve etekleri çok rahat.

tommy 8

 

Fiyat olarak markanın sundukları kaliteye göre normal. Çünkü aldığınız bir ürünü birkaç sezon kullanabiliyorsunuz. Markanın çizgileri çok keskin olmadığı için her sezon modası kolay kolay geçmiyor.

 

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir