Yaz Mevsiminde Ne Tür Feraceler Tercih Edilir?

 

ferace

Tesettürlü hanımların özellikle bahar ve yaz aylarında çok parçalı giysiler yerine ferace giymeleri, onları hem gündelik hayatta, hem de davetlerde, düğünlerde şıklığın zirvesine taşıyabilir. Çünkü bir ferace hem kullanım açısından oldukça pratik, hem de kadına zarafet ve şıklık katan bir giyim türüdür.

 

Bu Yılın Trend Feraceleri

 

Bu yıl özellikle kol ve etek uçlarında dantel detayları bulunan , gizli düğmeli modeller oldukça gözde durumda.. Moda Selvim firmasının internet sitesinde oldukça uygun fiyatlı model ve renk çeşitliliği olan ferace örneklerine rastlamak mümkün. İlkbahar ve yaz kreasyonunda pudra, vizon ve mürdüm renkli olanlar yüzde on dört indirimle 59.90 TL üzerinden satışa sunuluyor. Kışlık ürünlerde ise ekstra bir indirim var. Şimdiden satın alıp, bir sonraki kış mevsimi için önemli bir alışveriş eksiğini tamamlamış olabilirsiniz. Kışlık ürünlerde indirim yarı yarıya gerçekleşiyor.. Eteği deri detaylı ya da apoletli manşetleri olanlar 39.90 TL’den satışa sunuluyor. Bunlarda lacivert, haki yeşili, bordo, siyah gibi renkler ön plana çıkıyor. Kuşgözü detaylı fermuar cepli olanları bu sezonun en gözde modellerindendir. Bel kısmında fiyonklu kemeri bulunan bu modellerin mürdüm, saks, lacivert, haki, bordo, siyah renkleri mevcut ve 129.90 TL üstünden satışa sunuluyor. Yandan düğmeli fularlı modeller ise saks, bordo, somon, tütün, siyah, şarabi, mürdüm, su yeşili gibi geniş bir renk skalasına sahip. Bu modeller de 69.90 TL üzerinden satışa sunuluyor. Aynı fiyatta çift renkli ve inci işlemeli modellere de rastlanıyor. Deri şeritli fermuarlı modellerin fiyatları ise 129.90 TL olarak belirlenmiş.

 

Elbiseli modeller

 

Sıcak havaların en kullanışlı modelleri ise elbise olarak kullanılan ferace modelleri olsa gerek. Firmanın renkli düğmeli elbise modelleri krem, şarabi, haki, siyah ve mavi renklerde olup 109.90 TL’den satışa sunuluyor. Yine aynı fiyat üstünden satışa sunulan deri detaylı süzene işlemeli modeller de göze çarpıyor. Yaz tatillerinde, doğa yürüyüşlerinde giymek için avantajlı modeller de mevcut. Selen düğmeli kot elbise modelleri 84.90 TL’den satılıyor. Yaz mevsimi biraz da düğün mevsimidir. Bunun için de güpür ve taş işli modelleri 129.90 TL’ye, sırtı ve kolları varaklı modelleri 99.90 TL’ye satın alabilirsiniz.

Tüm ferace modelleri ve diğer tesettür giyim modellerini buradan inceleyebilirsiniz. https://www.modaselvim.com/

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir