Anne Ve Bebek İçin Büyük Rahatlık Mustela

 

İleri teknik laboratuvar testleri neticesinde uzmanlar tarafından geliştirilen Mustela ürünleri, içerik olarak incelendiğinde % 92’lere varan organik içeriği ve en az koruyucu madde içeren ürünleri ile anne ve bebeklerin imdadına yetişiyor.

Expanscience Laboratuvarları tarafından Anne ve bebeklerin cilt sağlığı için geliştirilen bu ürünlerde kullanılan bitkisel başlıca bileşimleri inceleyecek olursak; vitaminler, mineraller ve uçucu yağ asitleri bakımından zengin, hassas ciltlerin korunmasında önemli rol oynayan etken maddelerin bulunduğu Avakado sayesinde alerjik ciltlerin rahatlamasında yardımcı, uv filtreleme ile koruyucu bariyer oluşturur.

Anneler açısından hamilelik sorunlarının başında gelen hamilelik gerilmelerinde annenin cildi için oldukça faydalıdır. Cilde kaybettiği nemi geri kazandırırken, içeriğindeki yağ asitleri sayesinde annenin hamilelik çatlaklarına müdahale ederek rahatlamasını sağlar. Avakado preparatı, hamilelikte oluşabilecek gerilmiş ve huzursuz bacakların rahatlamasında ve annenin göğüs toparlama dönemini destekleyici niteliktedir.

Durulamayı gerektirmeyen temizlik ürünleri, jel ve losyonların yanı sıra hem anne hem yeni doğan ve büyümekte olan bebeğinizin şampuanlarında da mevcuttur. Mustela, ayçiçeği yağı moleküllerinin damıtılmasıyla elde ettiği Oleodistillat özütünü, sabunlaşmayan en zengin elementlerle harmanlayarak Ayçiçek yağından daha üstün hale getiren patentli bir aktif maddedir.

Cilde ihtiyaç duyduğu yağları geri kazanmasını sağlarken aynı zamanda da besleyerek dış etmenlere karşı bir bariyer oluşturur. En kuru cilde bile nem kazandırarak yumuşatıcı ve rahatlatıcı etkileriyle yeniden yapılanmasını destekler. Mustela Anne serisi ürünlerinin içeriğini oluşturan Acı Bakla (Lüpün) , anne adayı ve annelerin hamilelik ve doğum sonrası sürecinde cildinde oluşabilecek stres azaltmaya yönelik destek ürünleriyle hamileliğe bağlı bağlı gerilmeleri en aza indirgemek, çatlak oluşumunu önlemede ve cildin elastikiyetini artıran kolajenin üretiminde destekleyici patentli bir etken maddedir.

Mustela anne ve bebek ürünlerinde bulunan bir başka bitkisel özüt olan Shea (Karite) Yağı; esansiyel uçucu yağ asitleri, E ve F vitaminleri açısından oldukça zengin olan bitkisel bileşimi sayesinde, en kuru ve en hassas ciltleri bile yoğun nem ve besleyici özelliği ile kaybettiği elastikiyeti kazandırmaktadır.

Rüzgâr ve soğuk gibi önemli etmenlere karşı adeta bir bariyer görevi görerek koruma altına almaktadır. Hem anneler hem de bebekler için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bileşimlerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan Mustela ürünleri sizin sağlığınızı önemseyerek ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir