Aşırı Terlemeye Son: Driclor Roll-On

 

Bu yazımda size denediğim bir roll-on markasını anlatacağım. Geçen gün eczaneden Driclor marka bir roll-on aldık, denedik ve gerçekten ter kokusunu yok ediyor. Koltuk altımız terliyor mu? Evet terleme oluyor. Ama daha az. Ancak koku kesinlikle kalmıyor. Tavsiye ederim. Zaten kutu çok minnak. Kokusuz.

Nasıl etki ediyor: Driclor, terin kıvamını artırarak kümelenmesini sağlıyor. Bu kümeler gözenekleri tıkayarak, aşırı terin ten yüzeyine çıkmasını engelliyor.

Driclor, %20 oranında alüminyum klorür içeriyor. Bir gece önceden ince bir tabaka sürülüyor. Ertesi sabah koltuk altınızı yıkıyor ve kuruluyorsunuz. Böylece bir hafta boyunca kokudan kurtuluyorsunuz. Daha sonra eğer sorununuz tekrar başlarsa tekrarlayın.

Ben bir kere kullandım. Yaklaşık bir ay oldu ve bir daha kullanmama gerek kalmadı. Tabi bu genetik yapınıza da bağlı. Ama bende terleme var. Koku yok.

Fiyatı: Eczanelerde 44,-TL’ye satılıyor. Ancak internette daha ucuzada varmış. Ancak bizden tavsiye internette güvendiğiniz yerlerden satın alın.

Tabi şunu da sorgulamam lazım: Bu ürün içeriği bakımından ne kadar uygun. Gözenekleri kapadığı için ne kadar zararlı? Bu soruları doktorların cevaplaması gerekiyor. Ürünün prospektüsünde zararlı olmadığını belirtiyor!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir