Avene Soin Apaisant Contour Des Yeux 10ml

Cilt bakımına en çok ihtiyacı olan ve daha çok korunması gereken bölgelerimizden olan göz çevremiz, yüzümüzdeki en hassas ve en ince deriye sahip olan noktamızdır. Göz etrafına gerektiği kadar ve doğru ürünler ile düzenli bakımlarını yaparsak çok daha sağlıklı ve en önemlisi de çok daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken dermokozmetika’nın da önerdiği bir marka olan Avene’nin Avene Soin Apaisant Contour Des Yeux bakım ürününü kullanmaktır. Aksi halde bakımı yapılmayan cildimiz çok daha kısa sürede ve erken yaşlarda kırışabilir ve ince çizgilere neden olabilmektedir. Bu gibi durumlardan bizleri koruyacak olan Avene Soin Apaisant Contour Des Yeux, düzenli bir şekilde kullanıldığı takdirde cildin beslenmesini, nemlenmesini ve onarılmasına yardımcı olabilmektedir.

Avene Soin Apaisant Contour Des Yeux, özellikle hassas yapıda olan göz çevresinin yenilenmesini sağlamak için geliştirilmiş olan ve son derece zengin içeriklere sahip olan göz bakım kremidir. Özel tasarlanmış olan bu ürün, göz çevresinin dış etkenlere ve iç etkenlere karşı korunmasını da sağlayarak daha savunulur ve güçlü bir cilt yapısına sahip olmamızı sağlamaktadır. Avene Soin Apaisant Contour Des Yeux, diğer ürünlerinde de olduğu gibi içerisinde Thermal suyu, Alfa-Bisabolol, Dextransülfat ve hyalüronik asit içermektedir. Tüm bu içerikleri sayesinde cildin yenilenmesini, onarılmasını, beslenmesini, nemlenmesini ve rahatlamasını sağlamaktadır. Tüm bu etkileri tek bir kremde bulabilmek biz bayanlar için son derece önemlidir. Uzman dermatologlar tarafından geliştirilen ve hipoalerjenik ola bu mucizevi göz bakım kremi kızarmış göz çevresini ve göz kapaklarını rahatlatmaya da yardımcı bir kremdir.

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez temiz cilde uygulanması gereken Avene Soin Apaisant Contour Des Yeux, eğer ilk günlerde cildiniz yadırgar ise daha sık kullanarak cildin alışmasını sağlayabilirsiniz. Herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Maral Alto dedi ki:

    bende termal su konusunda avenei tercih ediyorum çokta memnunum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir