Cilt Gençleştirme Hakkında

 

Bu cilt gençleştirme yöntemlerini uygulayabilirsiniz. Cildinizde kırışıklıklar oluşmaya başladıysa, yüzünüz kuruyorsa ve dokunduğunuzda lekeler görünüyorsa o zaman cilt gençleştirme yöntemlerini mutlaka uygulamanız gerekmektedir. Deri gençleştirme lazer yöntemler uygulamada yapılmaktadır. Bu lazer yöntem sayesinde lekeler, kırışıklık ve sarkmalar kaybolmaktadır.

Başka da bir uygulama yöntemi de dolgu tedavisidir. Son zamanlarda bu yöntem daha çok uygulanmaktadır. Yanakları sıkılaştırır ve sarkmaları gidermektedir. Bir de bayanların çok sıklıkla uyguladığı başka bir yöntem de Botoks, daha çok gençleştirmede ve cildi sıklaştırmada ve sarkmaları giderir. Bu sayede cilt deriniz yenilenip daha sonrada cildiniz gençleşmektedir.

Evinizde de cilt gençleştirme yöntemleri uygulayabilirsiniz. Cildinize sürdüğünüz zaman cilt yumuşar ve cilt daha da parlayabilir. Bu yüzden de bu yöntem çok kolay ve her zaman da uygulayabilirsiniz. Eğer yüzünüz kuru ise, bir bardağa limon sıkıp ve biraz da ılık su ekleyip cildinize sürebilirsiniz.

Mutlaka en önemlisi gece yattığınız zaman sürmeniz daha doğru olacağından kesinlikle emi olabilirsiniz. Böylece hem sağlıklı hem de parıldayan bir cilde sahip olmuş olacaksınız. Eğer çok yağlı bir yüzünüz varsa bir kâsede biraz bal, biraz da yoğurt koyarsanız ve yüzünüze sürerseniz yağlı olan cildinizden kurtulmuş olacağınızdan da kesinlikle emin olabilirsiniz.

Bu maskeyi cildinizde otuz dakika kadar bekletmeniz de gerekmektedir. Daha sonra bir hafta ilerisinde farkını emin olun ki göreceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Lazerle birlikte cilt gençleştirmeden sonra eski görüntüsüz kaybolacak ve yeni görüntünüzü de görünce emin olun ki çok mutlu olacaksınız. Lazer ışınları ile cilde tedavi uygulanmaktadır. En çok uygulama cilt gençleştiren lazer co 2 lazer ışınlarından meydana gelmektedir. Cilt gençleştirmede en fazla tedavi süreniz on iki aydır. Seansınız toplam altı seanstır.

Her seans yaklaşık yarım saat sürmektedir. Cilt gençleştirme seanslarında kaçınmanız gereken öneriler güneşe çıkmamanız ve solaryuma kesinlikle girmemeniz gerekmektedir. Cildinize de bir ay kadar hiç bir makyaj ve hiç bir peeling de yapmayınız. Sağlığınız açısından emin olun ki bu detaylar çok önemlidir. Bunları mutlaka dikkate almalısınız. Kesinlikle hiç bir şekilde ağrılı olmayan cilt gençleştirme tedavisini uygulamak isteyen herkes rahatça uygulayabilir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir