Dudak Dolgusu Operasyonu

dudak-dolgusu

 

İnsan yüzü çok hassas bir terazide tartılmışçasına uyumlu olarak yaratılmıştır. Her insan doğduğu vakit çok güzel bir yüze sahiptir ve bu yüzün güzel olmasındaki ana neden yüzün tamamen kusursuz olması ve üzerinde herhangi bir dış etkinin bulunmamasıdır. Kimi insanların yüzleri doğdukları andaki gibi kalmaya devam etmekte ve o insanlara halk arasında babyface adı verilmektedir.

Bebek yüzlü insanlara bu ismin verilmesindeki ana neden bu insanların yüzlerinde dış etkilere maruz kalmış hiçbir şeyin bulunmamasıdır. Bebekken yüzleri nasıl ise şimdi de yüzleri aynı şekildedir. İşte bu insanlar en çok beğenilen insanlardır. Güzellik her ne kadar göreceli olsa da baby face insanların güzel oldukları herkes tarafından kabul görmüş bir realitedir.

Günümüzde bu tür insanlara rastlamak oldukça güçtür ve zaten bu yüzden bu tür insanlar genellikle televizyonlarda karşımıza çıkmaktadırlar. Baby face görünmek eskiden sadece doğuştan gelen bir nimetti fakat artık günümüzde tıpta meydana gelen inanılmaz gelişmeler sayesinde herkes baby face olabilir.

Peki, ama nasıl baby face olabilir? Öncelikli olarak insanların yüzlerinin simetrik yapılarının uyumlu olması gerekir. Nedir bu peki? Bu şu demek kulaklar burun ağız dişler gözler bu organların tamamının birbirleri ile simetrik olmaları lazımdır. Kepçe bir kulak kemerli bir burun veya sönük bir dudak yapısı baby face olmanın önündeki en büyük engellerdir.

İnsan suratında belki de şeklinin değişmesi en zor olarak görülen şey dudaklardı. Dudaklar özellikle bayanlarda çok önemli unsurlardır. Bir bayanı çekici kılan ilk özelliği dudak yapısıdır. Bu nedenle dudakları istediği gibi dolgun olmayan bayanlar dudak dolgusu yaptırarak daha çekici görünmeye çalışmaktadırlar. Ekranlarda gördüğümüz birçok güzel ünlü bu güzelliklerini yaptırmış oldukları bu dudak dolgusu operasyonlarına borçlulardır.

Bu operasyonları yaptırmak için ciddi anlamda maddi gelire ihtiyaç vardır. Zaten bu yüzden sadece ünlü kişiler bu tür operasyonları yaptırabilmektedir. Televizyonlarda veya çevrenizde iş hayatınızda insanların dikkatlerinin sizin üzerinizde olmasını istiyorsanız öncelikli olarak dudak yapınıza özen göstermelisiniz. Eğer dudak yapınız istediğiniz kadar dolgun değilse siz de bu operasyonu yaptırabilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir