Güneş Bakım Ürünleri

Bir çok cilt tipi vardır. Kuru, yağlı, normal ya da hassas. Hepsinin çevresel faktörlerden korunarak bakım yapılmaya ihtiyacı vardır. Ancak kuru ciltlerin daha çok ihtiyacı vardır. Çünkü kuru ciltler zaten nemini büyük oranda kaybetmiş ciltler olduğunda, güneş altında terleme ile nemini atmadan daha kuru ve kötü bir görünüme neden olurlar. Kuru bir cilt sahibiyseniz çeşitli nemlendirici güneş kremleri ile desteklemelisiniz.

Çevresel faktörlerden bahsettik. Bu faktörlerin en başında hepimizin bildiği gibi ve yaz aylarında vazgeçemediğimiz güneş faktörü var. Ne kadar şikayet etsek bile yaz aylarının eğlenceli yanını hiç kimse görmezden gelemez, tıpkı güneşin zararlı etkilerini görmezden gelemediği gibi. Güneşin bu zararlı etkisini azaltmak için ne yapmalısınız peki? İşte orada da devreye Bioderma markalı güneş koruyucu kremleri girerek çantanızdaki önemli yerini alıyor.

Bioderma markasına ait bir ürün olan, Bioderma Photoderm Max Creme, güneşin UV ışınlarına karşı doğal savunma sistemlerinin aktive edilmesini sağlar. Bu savunma sistemlerinin aktive edilmesi sayesinde, Bioderma Photoderm Max Creme tarafından güneş yanıklarına karşı güvenli bir koruma sağlanır.

Yaşlanmak herkesin ince bir korkusudur diye tahmin ediyoruz ve ne yazık bilmenizi isteriz ki, güneş bu yaşlanma sürecinin hızlanmasına destek veriyor. Çok fazla güneş ışınlarına maruz kalan ciltlerin kırışıklıklara sahip olması da kaçınılmaz oluyor. Güneşten kaynaklanan cilt yaşlanmasını engelleyen Bioderma Photoderm Max Creme ile daha genç ve sağlıklı görünen bir cilde sahip olabilirsiniz.

Bioderma Photoderm Max Creme’in sahip olduğu geniş spektrumlu UVA ve UVB ışınlarına karşı koruması ile hücresel hasar riskinin azalması sağlanır. Böylece güneşin zararlı ışınlarına karşı cildiniz yüksek bir korumaya sahip oluyor.

Güneş kremlerinin en önemli özelliği suya dayanıklı olmasıdır. Çünkü genellikle bu koruyucu kremler tatile gittiğimizde aklımıza geliyor ve çoğunlukla güneşe çıkmadan önce kullanıyoruz. Tatil denince deniz ve havuzu da atlamamak gerekir. Güneşten korunmak için sürdüğümüz Bioderma Photoderm Max Creme suya dayanıklı mükemmel formülü ile deniz ya da havuzdayken de korumasını sürdürüyor. Bu korumadan faydalanmak için dermokozmetika.com’a girip ürünü satın almanız yeterli;)

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir