Güvenle Bakan Gözler

gözYaşlanmanın ve çevresel faktörlerin etkisi ile cildimizde bozulmalar meydana gelmektedir. Bunun dışında cildimizin diğer kısımlarına göre, göz ve göz çevremiz çok daha hassastır. Bu nedenle en çok göz çevremizde bozulmalar meydana gelir. Sosyal ortamlar da ve yüz yüze görüşmelerde en çok gözlerimiz dikkati çeker. Dolayısıyla gözlerimizdeki deformasyon hem ruhsal hem de görsel mutsuzluk yaratıyor. Göz çevresi kırışıklıkları, Göz altı torbaları, göz altı morluk ve çukurlarınız için Gözaltı dolgusu yaptırmalısınız. Bu sayede göz çevreniz yeniden yapılanarak gençleşiyor. Gözle görünür bir canlanma sağlanıyor.

Göz çevresindeki derimiz çok hassastır. Altındaki yağ dokusu ve kolajen elastin lif dokusu çok incedir. Bu nedenledir ki ilk yaşlanma hep göz çevresinde başlar. Gözaltı dolgusu göz çevresinde oluşan problemleri sona erdirir. Dolgu maddesi minerallerden, vitaminlerden, sekiz adet amino asitten, hylauronik asitten, üç adet antioksidan maddeden oluşan bir jeldir. Bu jel hücrede canlanmayı sağlıyor.

Uygulamadan önce göz çevresini uyuşturmak için anestezi kremi sürülmektedir. Gözaltı dolgusunun içinde de anestezi maddesi bulunmaktadır. Bu nedenle uygulama esnasında hasta iğne girişini hissetmemektedir. Ucu küt bir kanül ile tek noktadan girilip dolgu maddesi veriliyor. Kemiğin üzerinden veriliyor. İğne ile uygulandığında morarma ya da şişlikler oluşabiliyor. Kanülle uygulamada şişlik ya da morluk oluşmaz.

Çoğunlukla kırk yaşın üzerinde hanımların tercih ettiği bu uygulama ile güvenle bakan gözlere sahip olacaksınız. Nadiren göz çevresi deformasyonu olan genç bayanlarda gözaltı dolgusunu yaptırabiliyor. Genelde tek seans yeterli olmaktadır. Nadiren ikinci seansta istenebiliyor. Genetik faktörlere bağlı olarak kişiden kişiye değişmek şartı ile ortalama kalıcılık süresi 1-1,5 yıldır. Yan etkisi bulunmamaktadır.

Dolgu uygulaması yapıldığında yüzün orta, alt ve üst bölümünde uyumluluk olması gerekir. Çünkü Geniş bir yüz yapısına sahip olan kişiye uygulanan dolgu yüzü çok düz bir hale getirebilir. Bu nedenle orana çok dikkat edilmesi gerekir. İç bükey yüz şeklinde de dolgu ile düzeltme sağlanabiliyor. Dışbükey yüz şekillerinde de düzeltme için cerrahi bir müdahale gerekebilir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir