Scholl Velvet Smooth İle Topuklar Daha Pürüzsüz

scholl

 

Ayaklarımızın ve topuklarımızın kadife yumuşaklığında olmasını hepimiz isteriz. Ancak kış aylarında kalın ayakkabılar ve çoraplar nedeniyle, yazın da açık ayakkabılar, deniz, kum gibi nedenlerle topuklarımızın yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğü bozuluyor. İşte topuklarımızda oluşan ölü derileri gidermek ve tekrar kadifemsi yumuşaklığı sağlayacak bir ürün var. Adı: Scholl Velvet Smooth.

Bu müthiş ürünün en büyük özelliği, elmas tanelerine sahip bir başlığa sahip olması. Saflığın ve mükemmelliğin simgesi olan elmas, cilt bakımında kullanılan yeni trend ve en etkili yöntemlerinden biri. Zengin mineral içeriği sayesinde cildi güçlendiren, ölü tabakadan arınmasını sağlayan elmas, şimdi Velvet Smooth’un yeni başlığında. Başlık tercihleri az, orta ve çok sert deriler olmak üzere 3 farklı sertlik dereceleri mevcut. Siz ayaklarınıza uygun başlığı alıp takabilirsiniz. Ya da ailenizde herkes kendine uygun başlık satın alarak tek bir aletde kullanma şansınız da olabilir.

Ürün ilk olarak mavi renkli Express Pedi çıkartmıştı. En son geliştirilmiş olan ise Pembe renkli Velvet Smooth elmas taneleri sahip başlıklısını çıkarttı. Eskiden ponza taşı veya ayak törpüsü kullanırdık. Ama bu ürün ile ayaklarımızı artık daha pratik ve çabuk şekilde kadife yumuşaklığına kavuşturuyoruz.

Bu ürün bana Fikrimühim sayesinde hediye olarak geldi ve çok sevindim. Çünkü geldiği dönem çok soğuk havalara denk geldiğinden ayaklarım sürekli kar botu, çizme,bot gibi kalın ayakkabılar içinde bir de kalın çoraplarla olduğundan ne kadar da olsa işten geldiğimde her akşam yıkanıp en yağlı kremleri sürüp, tekrar ayaklarıma çorap giyerek önlem almaya çalışsam da topuklarım pürüzlüydü. ince tül çoraplarım  takılıp, kaçtığı bile oldu. Ürün gelir gelmez denedim. Banyodan sonra ürünü topuklarıma kullandım. Ölü derilerin üzerinde iki saniye kadar geçmek yeterli oluyor. Tabi benim topuklarımda çok kalın tabakalı ölü deri yoktu. Bu yüzden üstünden hafifçe geçmek yeterli oldu. Daha sonra ayaklarımı tekrar ılık su ile yıkadım ve kremledim. Ne kadar pürüzsüzlüğünü sürdürecek diye merak ettiğimden bir hafta boyunca bir daha kullanmadım.  Bir hafta sürdü ve daha hafif olmak kaydıyla yine ölü deri oluştu. Yine kullandım ki bu çok iyi bir süre bence. Yaz aylarını çok merak ediyorum. Çünkü benim topuklarım sandaletlerden yaz aylarında çok daha fazla ölü deri oluyor.

Teşekkürler Scholl ve Fikrimühim.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir